ERC701K8000BHEK500
MFR.Part #
ERC701K8000BHEK500
JLCPCB Part #
C3437831
Description
-65℃~+175℃ 1.8kΩ 750mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS