CPR15430R0KE10
MFR.Part #
CPR15430R0KE10
JLCPCB Part #
C1485590
Package
Plugin
Description
-65℃~+225℃ 15W 430Ω Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS