Y14422K77500B0L
MFR.Part #
Y14422K77500B0L
JLCPCB Part #
C1476005
Description
-55℃~+125℃ 2.775kΩ 500mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS