Y144234K6500Q0L
MFR.Part #
Y144234K6500Q0L
JLCPCB Part #
C1494469
Description
-55℃~+125℃ 34.65kΩ 500mW Metal foil resistor ±0.02% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS