Y144243K4000Q0L
MFR.Part #
Y144243K4000Q0L
JLCPCB Part #
C1494476
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 43.4kΩ 500mW Metal foil resistor ±0.02% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS