SFR16S0001054FR500
MFR.Part #
SFR16S0001054FR500
JLCPCB Part #
C19281686
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 1.05MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS