Y1445100R000Q9W
MFR.Part #
Y1445100R000Q9W
JLCPCB Part #
C1461661
Description
-55℃~+125℃ 100Ω 600mW Metal foil resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS