H810R2BZA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H810R2BZA
JLCPCB Part #
C1407239
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 10.2Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS