Y144231K6000T0L
MFR.Part #
Y144231K6000T0L
JLCPCB Part #
C1486219
Description
-55℃~+125℃ 31.6kΩ 500mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors