Y14538K53300V0L
MFR.Part #
Y14538K53300V0L
JLCPCB Part #
C1488289
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 8.533kΩ ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors