Y144281K6000Q0L
MFR.Part #
Y144281K6000Q0L
JLCPCB Part #
C1491734
Description
-55℃~+125℃ 500mW 81.6kΩ ±0.02% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors