Y14423K16000T0L
MFR.Part #
Y14423K16000T0L
JLCPCB Part #
C1486197
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 3.16kΩ 500mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors