Y1189900R000BR0L
MFR.Part #
Y1189900R000BR0L
JLCPCB Part #
C1496592
Description
-55℃~+175℃ 600mW 900Ω Metal foil resistor ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS