Y144213K6500Q0L
MFR.Part #
Y144213K6500Q0L
JLCPCB Part #
C1492980
Description
-55℃~+125℃ 13.65kΩ 500mW Metal foil resistor ±0.02% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS