Y118990R0000TR0L
MFR.Part #
Y118990R0000TR0L
JLCPCB Part #
C1494289
Description
-55℃~+175℃ 600mW 90Ω ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS