KP1830210014
MFR.Part #
KP1830210014
JLCPCB Part #
C3808077
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+100℃ 1nF 63V、100V ±5% Plugin,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS