Y11895K11900TR0L
MFR.Part #
Y11895K11900TR0L
JLCPCB Part #
C1497244
Description
-55℃~+175℃ 5.119kΩ 600mW Metal foil resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS