RN55C5360FRSL
MFR.Part #
RN55C5360FRSL
JLCPCB Part #
C1784846
Description
-65℃~+175℃ 125mW 536Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors