CFR100J10R
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CFR100J10R
JLCPCB Part #
C1386879
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 1W Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS