Y15082K80000BR23R
MFR.Part #
Y15082K80000BR23R
JLCPCB Part #
C1495490
Description
-55℃~+125℃ 2.8kΩ 600mW ±0.1% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS