Y118951R1000VR0L
MFR.Part #
Y118951R1000VR0L
JLCPCB Part #
C1493945
Package
Plugin
Description
-55℃~+175℃ 51.1Ω 600mW Metal foil resistor ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS