Y00071K54000T0L
MFR.Part #
Y00071K54000T0L
JLCPCB Part #
C1492992
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1.54kΩ 600mW Metal foil resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS