Y00624K55550T9L
MFR.Part #
Y00624K55550T9L
JLCPCB Part #
C1476569
Description
-55℃~+125℃ 4.5555kΩ 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS