Y118951R1000VR1R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y118951R1000VR1R
JLCPCB Part #
C1494538
Package
Plugin
Description
-55℃~+175℃ 51.1Ω 600mW ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS