Y1172324R000A129R
MFR.Part #
Y1172324R000A129R
JLCPCB Part #
C3940740
Description
-55℃~+150℃ 100mW 324Ω Metal Foil Resistor ±0.05% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS