Y1172324R000A12R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y1172324R000A12R
JLCPCB Part #
C4201355
Package
0805
Description
-55℃~+150℃ 100mW 324Ω Metal Foil Resistor ±0.05% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount