SR732ATTD2R20D
MFR.Part #
SR732ATTD2R20D
JLCPCB Part #
C2600235
Description
-55℃~+150℃ 2.2Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS