Y116951K1000B9R
MFR.Part #
Y116951K1000B9R
JLCPCB Part #
C3949544
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 400mW 51.1kΩ Metal Foil Resistor ±0.1% ±2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS