Y116950K0000B9R
MFR.Part #
Y116950K0000B9R
JLCPCB Part #
C4250627
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 400mW 50kΩ ±0.1% ±2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS