Y1169510R000B9R
MFR.Part #
Y1169510R000B9R
JLCPCB Part #
C4067977
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 510Ω 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS