Y112185R6000Q139R
MFR.Part #
Y112185R6000Q139R
JLCPCB Part #
C4200344
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 250mW 85.6Ω Metal Foil Resistor ±0.02% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS