Y112165R0000Q139R
MFR.Part #
Y112165R0000Q139R
JLCPCB Part #
C4096352
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 250mW 65Ω Metal Foil Resistor ±0.02% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS