Y17451K40490Q0L
MFR.Part #
Y17451K40490Q0L
JLCPCB Part #
C4271437
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 1.4049kΩ 250mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount