SMBJ10CD-M3/H
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ10CD-M3/H
JLCPCB Part #
C3699329
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-55℃~+150℃ 10V 11.3V 16.7V 2uA 35.9A 600W Bidirectional TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS