Y1121222R000T29R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y1121222R000T29R
JLCPCB Part #
C4026395
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 222Ω 250mW ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS