Y1121122R480T0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y1121122R480T0L
JLCPCB Part #
C4335698
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 122.48Ω 250mW ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount