Y1121122R480T0R
MFR.Part #
Y1121122R480T0R
JLCPCB Part #
C3918550
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 122.48Ω 250mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount