RNC60H64R9DSB14
MFR.Part #
RNC60H64R9DSB14
JLCPCB Part #
C1450381
Description
-65℃~+175℃ 250mW 64.9Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors