Y11200R10000D9R
MFR.Part #
Y11200R10000D9R
JLCPCB Part #
C3969017
Package
SMD,4.1x2.5mm
Description
-55℃~+150℃ 100mΩ 250mW ±0.5% ±2ppm/℃ SMD,4.1x2.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS