Y11200R10000D9W
MFR.Part #
Y11200R10000D9W
JLCPCB Part #
C1356559
Package
SMD
Description
100mΩ 250mW Current Sense Resistor SMD ±0.5% ±2ppm/℃ SMD Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS