Y11200R90000D9R
MFR.Part #
Y11200R90000D9R
JLCPCB Part #
C3936553
Package
SMD,4.1x2.5mm
Description
-55℃~+150℃ 250mW 900mΩ ±0.5% ±2ppm/℃ SMD,4.1x2.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS