Y11205R00000D9W
MFR.Part #
Y11205R00000D9W
JLCPCB Part #
C4308569
Package
SMD,4.1x2.5mm
Description
-55℃~+150℃ 250mW 5Ω ±0.5% ±2ppm/℃ SMD,4.1x2.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS