Y1073221R000A0L
MFR.Part #
Y1073221R000A0L
JLCPCB Part #
C1477159
Package
Plugin
Description
-50℃~+125℃ 221Ω 250mW ±0.05% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors