Y607130R0000A9L
MFR.Part #
Y607130R0000A9L
JLCPCB Part #
C1489275
Description
-55℃~+125℃ 300mW 30Ω ±0.05% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS