P0805E4022BNT
MFR.Part #
P0805E4022BNT
JLCPCB Part #
C4099988
Description
-55℃~+155℃ 200mW 40.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS