Y09262R10000Q0L
MFR.Part #
Y09262R10000Q0L
JLCPCB Part #
C1490875
Description
-55℃~+150℃ 2.1Ω 8W ±0.02% ±2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors