Y09264R80000Q0L
MFR.Part #
Y09264R80000Q0L
JLCPCB Part #
C1490837
Description
-55℃~+150℃ 4.8Ω 8W ±0.02% ±2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors