Y09262R00000Q0L
MFR.Part #
Y09262R00000Q0L
JLCPCB Part #
C1525812
Description
-55℃~+150℃ 2Ω 8W Metal foil resistor ±0.02% ±2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors