PF2203-75RF1
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
PF2203-75RF1
JLCPCB Part #
C6147220
Package
TO-220
Description
-55℃~+155℃ 35W 75Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS