Y0925954R929T9L
MFR.Part #
Y0925954R929T9L
JLCPCB Part #
C1489583
Description
-55℃~+150℃ 8W 954.929Ω ±0.01% ±2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS